Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Bystřice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Bytřici a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

V Bystřici se každý den najde důvod, proč někoho potěšit krásnou květinou. Narozeniny, svátky, jubilea, významné životní milníky či úspěchy, to všechno si žádá čerstvou květinu. Ušetřete si starosti s jejím obstaráváním. Doručení květin v Bystřici a okolí nás těší již 15 let.

Objednávku máte hotovou za pár minut, protože květiny můžete vybírat přímo na míru vaší konkrétní příležitosti. O aranže se postarají naši zkušení profesionálové a o rozvážku spolehliví kurýři, kteří to tu znají.

Rozvoz květin Bystřice a okolí

Doprovoďte doručení květin osobním vzkazem nebo přáním. Radost předáme kdekoli si to budete přát, za to pugét rozhodně stojí. Zvlášť, když vám ušetří čas, který můžete naplno věnovat oslavenci.

Naše kurýry můžete spatřit při předání květinového daru nejenom v Bystřici, ale také v Nesvačilech, Líšně, Radošovicích, Petrovicích, Mokré Lhotě, Duběnicích, Zahořanech, Opřeticích a dalších městech a obcích v okolí.

Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc a proto si sami můžete zvolit termín předání objednávky. Řidiči jsou k dispozici v čase od 8:00 do 20:00 hod. Cena za tuto službu je při využití v pracovní dny 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

 


Nevyhovuje Vám Bystřice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci