Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Čáslav

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Čáslavi a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Slaví vaše milá narozeniny, promoce nebo jí chcete udělat jenom tak radost? Potěšte ji krásnou květinou. Vybírejte z více než 100 připravených kytic a zbytek nechte na nás. Květiny už za několik hodin doručíme po celé Čáslavi.

Kytice z lásky nebo k výročí

Květiny pro vás nakupujeme každý den. Můžeme proto zaručit, že jsou při předání vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Víme, co se místním ženám líbí. S výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přiložíme váš vzkaz na kartičce. Chcete potěšit ještě o něco více? Přidejte k objednávce balení sladkého Raffaella.

Spolehlivý rozvoz květin Čáslav a okolí

Kytice v Čáslavi dovážíme už 15 let. Za tu dobu řidiči poznali všechny ulice a uličky města a lokalit v okolí. Cena za služby kurýra v pracovní dny je 99 Kč a v ostatní dny 195 Kč. Sami si v objednávce zvolíte 3. hodinový slot pro předání kytice.

K přepravě využíváme klimatizovaných vozů. Řidiči jsou rychlí, předání zvládnou již během několika hodin. Objednávky na dnes přijímáme včetně platby do 17:00 hod.


Nevyhovuje Vám Čáslav?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci