Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Čelákovice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Čelákovicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Potěšte svou milou tou nejkrásnější kyticí. Zaručeně jí vykouzlí úsměv na tváři. Vyberte si z více než 100 připravených pugétů v různých velikostech a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celých Čelákovicích.

Sháníte dokonalý dárek? Kytice je sázka na jistotu. Květiny v Čelákovicích rozvážíme už 15 let a díky tomu víme, co se místním paním a dívkám zamlouvá. Rádi vám s výběrem poradíme.

Objednejte si také Raffaello a příjemné překvapení je na světě. Společně s květinami rádi zdarma předáme váš vzkaz nebo přání.

Spolehlivý rozvoz květin Čelákovice a okolí

Čerstvé kytice vám do několika hodin doručí naši kurýři po celých Čelákovicích a okolí. Cena za dovážku v pracovní dny je 99 Kč a v sobotu, neděli a svátek 250 Kč. Objednávky na dnes přijímáme do 17:00 hod. a na víkend v pátek do 15:00 hod.

Sami si zvolíte, v jakém čase máme přijet na adresu. Vybíráte z časových slotů v rozpětí 3 hod. od 8:00 do 20:00 hod. Řidiči jsou při předání diskrétní. Zásadně nesdělují informace o zadavateli objednávky.


Nevyhovuje Vám Čelákovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci