Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Domažlice

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Domažlicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Zpříjemněte svým blízkým den tím nejlepším způsobem. Překvapte je kyticí předanou kurýrem. Už za pár hodin vaši objednávku dovezeme obdarované.

Každé ráno pro vás pečlivě nakupujeme květiny. Proto si můžete být jisti, že pugét bude dodán stoprocentně čerstvý. Ke květinovému daru připojíme výživu rostlin pro maximalizaci čerstvosti.

Kytice v Domažlicích rozvážíme už 15 let. Díky tomu víme, které se místním ženám líbí. Chcete poradit s výběrem? Obraťte se na nás anebo vybírejte sami z nabídky 100 květin v různých velikostech. Na přání zdarma přiložíme váš vzkaz.

Rozvoz květin Domažlice a okolí

Naši kurýři zajišťují rozvážku po celých Domažlicích a také do ostatních měst a vesnic v okolí. Jsou to profesionálové, při předání jsou taktní a diskrétní. Informace o objednavateli a detaily z objednávky nikdy nesdělují.

Doplňující informace k doručení květin v Domažlicích

  • Cena za doručení v pracovní dny je 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.
  • Čas dovozu si zvolíte ve formuláři dle vaší potřeby.
  • Kytice dovážíme na adresu 7 dní v týdnu od 8:00 hod. do 20:00 hod.
  • Platbu za objednávku můžete provést kartou nebo bankovním převodem.
  • Spolu s kyticí dodáme Raffaello, Bohemia sekt anebo skleněnou vázu.
  • Zákaznická linka +420 602 686 696 je dostupná každý den od 8:00 hod. do 18:00 hod.

Nevyhovuje Vám Domažlice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci