Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Havlíčkův Brod

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Havlíčkově Brodě a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásný den ještě více rozzáří nádherná kytice. Udělejte radost svým nejbližším a překvapte je pestrým pugétem. My ještě dnes květiny doručíme po celém Havlíčkově Brodě.

Jak vybrat květinu

Víme, po kterých kyticích srdce místních žen touží. Proto jsem aranže roztřídili do skupin dle preferencí. Chcete vybírat dle ceny, příležitosti, druhu rostlin nebo si kytici sestavit? Není problém, v našem e-shopu jsme připravili cca 100 květin u kterých můžete zvolit až ze 4 velikostí.

Rádi vám s výběrem poradíme a na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Doveďte překvapení k dokonalosti. Přidejte ke kytici balení sladkého Raffaella či láhev Bohemia sektu. 

Rozvoz květin Havlíčkův Brod a okolí

Naši kurýři se za obdarovanou dostanou na kteroukoliv adresu v Havlíčkově Brodě i dalších městech a obcích v okolí. Jsou opravdu rychlí, zakázku zvládnou dodat do 2 hod. a úplně anonymně. K dopravě využívají klimatizovaná auta.

Předání kytice do rukou obdarované může být kdykoli během dne v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod. Časový interval je v rozpětí 3 hodin. Za službu zaplatíte 99 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 250 Kč. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, zavolejte nám na tel. číslo: 602 686 696.


Nevyhovuje Vám Havlíčkův Brod?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci