Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Hodonín

Co potěší více než pohled na krásné květiny? No přece nádherná kytice předaná kurýrem. Vykouzlete své milé úsměv na tváři pestrou květinou doručenou po celém Hodoníně a okolí.

Květinová aranžmá rozvážíme v Hodoníně už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce a oči místních touží. Pokud budete chtít, s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete objednávku přivést k dokonalosti? Přidejte balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Hodonín a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Předáme je doma, v zaměstnání, ale klidně i na nečekaných místech jako jsou například restaurace či kadeřnictví.

Kytice naši řidiči rozváží zkrátka po celém Hodoníně ale i do dalších měst a vesnic v okolí například Rohatce, Mikulčic, Dubňan, Dolních Bojanovic, Mutěnic, Čejkovic a Velkého Bílovce.

Na vaše přání může kurýr předat pugét vám blízké osobě kdykoli během dne a to i v sobotu a neděli. Za tuto službu zaplatíte v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek je cena 350 Kč. Naví si můžete zvolit i časové pásmo v rozpětí 3 hodin kdy má řidič zazvonit u jejich dveří.

Nevyhovuje Vám Hodonín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci