Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Kolín

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Kolíně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Zpříjemněte svým blízkým den tím nejkrásnějším způsobem. Nádherná kytice jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. A pokud přidáte ještě sladké Raffaello, úspěch bude zaručen. Ještě dnes květiny doručíme po celém Kolíně.

Kytice rozvážíme v Kolíně a okolí už 15 let a poznali jsme, po čem místní touží. Rádi vám proto poradíme s výběrem a zdarma přidáme také váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Kolín a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme na květinových trzích. Můžete si proto být jisti, že kytici doručíme stoprocentně čerstvou. A aby vám vydržela co nejdéle svěží, zdarma k pugétu přidáme výživu pro rostliny.

Naši kurýři rozvezou květiny po celém Kolíně i do Tří Dvorů, Ovčárů, Nové Vsi I, Pašinky, Radovesnice, Veltrub, Nebovid, Starého Kolína, Červených Peček, Radovesnice I, Velimi a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Řidiči jsou připraveni vyrazit kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Zvolit můžete časové pásmo tak, aby to vyhovovalo obdarované a i vám. Za dodání květinového daru v pracovní dny do rukou obdarované zaplatíte 99 Kč. V ostatní dny (sobota, neděle a státní svátek) si účtujeme 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Kolín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci