Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Liberec

Vyberte květiny a zbytek nechte na nás. Pestrou kytici ještě dnes doručíme do všech koutů Liberce i okolí. Tuto službu poskytujeme déle jak 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem (nejen) místní ženy touží.

Vybírat můžete z více než 100 pugétů a jejich kombinací pro každou příležitost, ať už jde o narozeniny, promoce nebo snahu někomu jen tak zlepšit den. Naši kurýři vám kytice dovezou už za několik hodin od objednávky.

Rozvoz květin po Liberci i okolí

Květiny pro vás každý den nakupujeme na specializovaných trzích. Můžete si proto být jisti, že kytice doručíme stoprocentně čerstvé. S výběrem vám rádi poradíme a k daru zdarma přidáme kartičku s vaším vzkazem.

Řidiče při rozvážce květin můžete spatřit v Liberci, Světlé pod Ještědem, Kryštofově Údolí, Bedřichově, Dlouhém Mostě a dalších městech a vesnicích v okolí.

Květinový dar předáme kdykoli v čase 8:00-20:00 hod. Je jen na vás, jaké 3. hodinové pásmo vyberete. Při využití dopravy na adresu v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátky 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Liberec?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci