Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Liberec

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Liberci a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

V Liberci žije 44.000 žen. Naši službu - rozvoz květin Liberec poskytujeme již 15 let. A za tu dobu jsme poznali, po čem (nejen) místní dívky a dámy touží. Pestrou kytici ještě dnes dodáme do všech koutů Liberce i okolí. 

Rychlé doručení květin v Liberci a diskrétní předání

Naši kurýří rozváží květiny již od 8:00 hod. Poslední zakázky předávají ve 20:00 hod. Kytice vážeme přímo ve městě, proto jsou řidiči schopni dorazit na adresu již za 120 min. od přijetí objednávky. Při předání květinového daru jsou maximálně diskrétní a zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Důležité informace k dovozu květin v Liberci a okolí

  • Cena za donášku kytic na adresu je paušální. Při využití této služby v pracovní dny zaplatíte 99 Kč. O víkendu a státním svátku je cena 250 Kč.
  • Sami si určíte čas předání. Vybírat můžete z 3. hodinových pásem v průběhu dne.
  • Objednávku květin zadáte on-line 24/7.
  • Doručení o víkendu nebo státním svátku je nutné objednat nejpozději v poslední pracovní den před dnem volna do 15:00 hod.
  • Zdarma přiložíme ke kyticí kartičku s osobním přáním.

Kvalitu květin na dodání po Liberci neustále sledujeme

Květiny pro vás nakupujeme každý den na specializovaných trzích. Důsledně kontrolujeme dodržení skladové teploty 6° C při transportu i uložení. Naši řidi jezdí v klimatizovaných vozech. Proto si můžete být jisti, že kytice doručíme stoprocentně čerstvé. A aby byly krásné maximálně dlouho, zdarma přidáme výživu pro řezané květiny.

Jednoduché objednání zaslání květin do Liberce

Objednávku a platbu provedete v našem internetovém květinářství on-line . Na výběr máme téměř 100 kytic až ve 4 velikostech. Jakmile vyberete tu pravou, vyplníte ve formuláři jen ty nejnutnější údaje a zaplatit můžete platební kartou Visa nebo Master Card. Přijímáme také platby bankovním převodem.


Nevyhovuje Vám Liberec?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci