Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Litomyšl

Krásná Litomyšl je plná ještě krásnějších žen. Pohybuje se v ní zrovna i vaše milá? Udělejte jí radost nádhernou kyticí a vykouzlete jí úsměv na tváři. Pestré květiny ještě dnes doručíme po celé Litomyšli a okolí.

Kytice v Litomyšli rozvážíme už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem místní nejvíce touží. Rádi vám s výběrem poradíme a zdarma přidáme také váš vzkaz na kartičce. Překvapte dvojnásob a přidejte k objednávce balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Litomyšl a okolí

Květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme vám proto zaručit, že kytici adresátce doručíme zaručeně čerstvou.

Naši kurýři pugéty rozváží po celé Litomyšli, Strakově, Němčicích, Morašicích, Osíku, Dolním Újezdě, Sedlišti, Janově, Benátkách, Čisté i do všech ostatních měst a vesnic v okolí.

Sami si zvolíte čas, kdy má být váš dar předán. Vybrat si můžete z časových pásem po 3 hodinách od 8:00 do 20:00 hod. Za tuto službu v pracovní dny účtujeme 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Po předání daru zašleme zprávu na e-mail uvedený v objednávce.

Nevyhovuje Vám Litomyšl?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci