Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Mariánské Lázně

Krásný den v Mariánských Lázních dokáže ještě zlepšit nádherná kytice. Překvapte svou milou a vykouzlete jí úsměv na tváři. Pestré květiny už za několik hodin doručíme po celých Mariánských Lázních.

Nádherné kytice rozvážíme v Mariánských Lázních a okolí už 15 let. Rádi vám poradíme s výběrem a prozradíme, co se místním ženám líbí. Zdarma také přidáme váš vzkaz na kartičce. Přiobjednat můžete také například balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Mariánské Lázně a okolí

Krásné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu, aby obdarovaná se z květů mohla těšit déle.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Mariánských Lázní, Velké Hleďsebe, Valů, Drmoul, Trstěnic, Chodové Plané, Lázní Kynžvart, Staré Vody i do všech ostatních měst a vesnic v okolí.

Za předání květinového daru na adresu obdarované účtujeme 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč. Sami si můžete zvolit v jakém 3 hodinovém časovém pásmu od 8:00 hod. do 20:00 hod. k předání dojde kterýkoli den v týdnu.

Nevyhovuje Vám Mariánské Lázně?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci