Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Mladá Boleslav

Hledáte vhodný dárek nebo chcete vaši milou jen tak překvapit? Krásná kytice je sázkou na jistotu. Vyberte tu pravou a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celé Mladé Boleslavi i okolí.

Kytice v Mladé Boleslavi rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem místní romantické duše touží. Rádi vám poradíme s výběrem a ke kytici zdarma přidáme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Mladá Boleslav

Vybírat můžete z více než 300 kytic. Květiny každý den vybíráme na květinových trzích, a dostanou se k vám tak zaručeně čerstvé. Bezplatně přiložíme i sáček s výživou řezaných rostlin pro prodloužení čerstvosti.

Naši kurýři kytice doručí do všech koutů Mladé Boleslavi, Plazů, Řepova, Židněvsi, Března, Dobrovic, Dětenic i dalších měst a vesnic v okolí. Za využití služeb řidiče zaplatíte v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Jeho příjezd upřesníte zvolením časového pásma v rozsahu 3 hodin.

Přiobjednat lze také bonboniéra Raffaello, Bohemia sekt nebo skleněná váza.

Nevyhovuje Vám Mladá Boleslav?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci