Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Mladá Boleslav

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Mladé Boleslavi a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Hledáte vhodný dárek nebo chcete vaši milou jen tak překvapit? Krásná kytice je sázkou na jistotu. Vyberte tu pravou a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celé Mladé Boleslavi i okolí.

Kytice v Mladé Boleslavi rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem místní romantické duše touží. Rádi vám poradíme s výběrem a ke kytici zdarma přidáme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Mladá Boleslav

Vybírat můžete z více než 100 kytic. Květiny každý den vybíráme na květinových trzích, a dostanou se k vám tak zaručeně čerstvé. Bezplatně přiložíme i sáček s výživou řezaných rostlin pro prodloužení čerstvosti.

Naši kurýři kytice doručí do všech koutů Mladé Boleslavi, Plazů, Řepova, Židněvsi, Března, Dobrovic, Dětenic i dalších měst a vesnic v okolí. Za využití služeb řidiče zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Jeho příjezd upřesníte zvolením časového pásma v rozsahu 3 hodin.

Přiobjednat lze také bonboniéra Raffaello, Bohemia sekt nebo skleněná váza.


Nevyhovuje Vám Mladá Boleslav?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci