Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Olomouc

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Olomouci a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Historická Olomouc je plná krásných žen. Udělejte radost té své a vyberte pro ni pestrou kytici. My ještě dnes květiny doručíme po celé Olomouci a okolí.

Proč si objednat květiny on-line v e-shopu?

Protože v internetové nabídce našeho obchodu najdete 100 připravených kytic s možností volby velikosti a případně i barvy. Aranže jsou uspořádány do sekcí dle příležitosti (např. Pro radost, Pro maminku...) nebo dle ceny či sestavit si vlastní kytici.

Květiny vybíráme každý den přímo u dodavatelů, a můžeme proto zaručit, že se k obdarované dostanou vždy v nejvyšší kvalitě. A aby byly krásné co nejdéle, přidáme zdarma výživu pro rostliny.

Rozvážka květin po Olomouci a okolí vás překvapí svojí rychlostí

Objednávky odbavujeme přímo v Olomouci. Proto předání daru může být již do 120 minut od objednání. Kytice dovážíme už 15 let a za tu dobu naši řidiči poznali všechny ulice a uličky.

Květiny dodáme dle vašeho požadavku od pondělí do neděle kdykoli od 8:00 do 20:00 hod. Cena za využití služby kurýra je v pracovní dny 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Cena je paušální. Předání objednávky do rukou obdarované je diskrétní a anonymní.

Mohlo by Vás ještě zajímat k donášce květin v Olomouci:

  • Ke kytici přidáme zdarma kartičku s Vaším důvěrným vzkazem.
  • Čas rozvážky květinového daru naplánujete při objednání. K dispozici jsou 3. hodinová pásma během celého dne.
  • Objednávku včetně platby kartou nebo převodem zvládnete z domova 24/7.
  • Objednat můžete také Raffaello, Bohemia sekt nebo skleněnou vázu.
  • Řidiči využívají pouze klimatizovaných aut.

Nevyhovuje Vám Olomouc?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci