Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Pelhřimov

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Pelhřimově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Slaví vaši nejbližší narozeniny, svátek nebo promoci? Udělejte jim radost nádhernou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme po celém Pelhřimově. Už za několik hodin se obradovaná může těšit krásným vzhledem pugétu.

Kytice v Pelhřimově rozvážíme už 15 let. Rádi vám poradíme, co se místním ženám líbí, a na přání doručíme zdarma váš vzkaz na kartičce. Chcete překvapit dvojnásob? Přidejte ke kytici také balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Pelhřimov a okolí

Krásné květiny pro vás každé ráno vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Pelhřimova, Výskytné, Nové Cerekve, Červené Řečice, Rynárce, Olešné, Putimova i do všech ostatních měst a vesnic v okolí.

Za objednání příjezdu kurýra na adresu v pracovní dny zaplatíte 99 Kč. V ostatní dny (sobota, neděle a státní svátek) je cena 250 Kč. Čas předání zvolíte od 8:00 do 20:00 hod.


Nevyhovuje Vám Pelhřimov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci