Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Písek

Nemůžete zrovna být se svou milovanou osobně? Ohromte ji doručením krásné kytice. Garantujeme vám, že pestré květiny jí vykouzlí úsměv na tváři.

Květiny v Písku a okolí rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, jaké mají místní v oblibě. Rádi vám s výběrem poradíme a na přání zdarma připojíme také váš vzkaz na kartičce. Chcete překvapení dotáhnout k dokonalosti? Přidejte k objednávce sladké Raffaello.

Rozvoz květin Písek a okolí

Vaši milou překvapíme krásnou kyticí u ní doma, v zaměstnání nebo i pokud je zrovna u kadeřnice. Naši kurýři zkrátka doručí květiny po celém Písku, Záhoří, Putimi, Čížové, Kestřanech i všech městech a vesnicích v okolí.

Květiny pro vás každý den vybíráme u pěstitelů. Do rukou obdarované se tak dostanou vždy zaručeně čerstvé.

Řidič předá květinový dar na zadané adrese v čase od 8:00 do 20:00 hod. dle vašeho požadavku. Při vyplňování objednávky zvolíte časové pásmo v délce 3 hodin. Cena za předání je v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Písek?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci