Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Plzeň

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Plzni a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Jen málo věcí potěší více než krásná květina. A co teprve, když ji obdarovaná dostane nečekaně? Využijte naši dovážku květin v Plzni a udělejte radost svým nejbližším. Krásnou kytici předáme ještě dnes.

Velký výběr dárkových kytic se zasláním v Plzni

V internetovém květinářství si vyberete z připravených cca 100 kytic v různých velikostech. Jednotlivé květiny každý den vybíráme přímo u dodavatelů, a dostanou se k vám tak zaručeně čerstvé. Chcete k aranži připojit vaše osobní přání nebo vzkaz? Žádný problém, text napište v objednávce a my kartičku přidáme ke kyticí zdarma.

Rozvoz květin v Plzni a okolí již do 2 hodin

V Plzni realizujeme doručení květin už 15 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a kytice předáváme adresátkám opravdu rychle, již do 120 min. Naši řidiči dopravují pugéty denně od 8:00 do 20:00 hod. Cena za tuto službu v pracovní dny je 99 Kč, v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč.

Objednání květiny a služby kurýra v Plzni

Vyberte si kytici v našem e-shopu a vyplňte krátký formulář s nejnutnějším údaji. Zaplatit můžete kartou nebo převodem. A zbytek - uvázání kytice, připravení přáníčka a dovoz zásilky včetně diskrétního předání je na nás.

Užitečné informace k rozvozu květin v Plzni

  • Objednávky na ten samý den přijímáme do 17:00 hod. (kromě víkendu).
  • Zakázky na víkend akceptujeme nejpozději do 15:00 hod. v pracovní den před dnem volna.
  • Časové pásmo pro předání květinového daru si sami zvolíte. Rozpětí pásma jsou 3 hodiny.
  • Kartičku s přáním přidáme zdarma
  • Ke kytici můžete přiobjednat skleněnou vázu, krabičku Raffaella anebo Bohemia sekt.

Nevyhovuje Vám Plzeň?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci