Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Příbram

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Příbrami a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Máloco dokáže zpříjemnit den v Příbrami tak jako doručená květina. Zvlášť, když není očekávána. Překvapte svou lásku jen tak a vykouzlete jí úsměv na tváři.

Jak funguje objednání květin v internetovém květinářství?

V e-shopu máme připraveno cca 100 kytic u kterých si můžete zvolit ze 4 velikostí. Pro větší přehlednost jsme pugéty uspořádali do skupin dle příležitosti, druhu a ceny. Jakmile si vyberete tu pravou kytici, stačí vyplnit krátký formulář a zaplatit kartou nebo převodem. Vše je jednoduché a rychlé.

Přidejte k rozváženým květinám sladké Raffaelo nebo designovou vázu. Postarejte se o to, aby vaše milá měla opravdu dokonalý den. K objednávce přidáme zdarma výživu pro rostliny.

Máte Příbram z ruky a přesto potřebujete doručit kytici?

Kytici rozvezeme ještě dnes v Příbrami na adresu jejího bydliště či do zaměstnání. Je jen na vás, kam si objednáte příjezd kurýra. Dle svých potřeb si zvolíte ve formuláři objednávky čásové pásmo v délce 3 hod. pro předání. Květiny dovážíme od 8:00 do 20:00 hod.

Nejenom na Příbramsku, ale také po Praze a celé ČR zajišťujeme rozvoz květin. Cena je férová. V pracovní dny stojí služby kurýra 99 Kč a v ostatní dny (SO, NE a státní svátek) 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Příbram?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci