Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Rožnov pod Radhoštěm

V malebném Rožnově pod Radhoštěm je spousta krásných žen. Pohybuje se tam zrovna i vaše vyvolená? Překvapte ji jen tak nádhernou kyticí. Vsadíme se, že jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Květiny ještě dnes doručíme po celém Rožnově pod Radhoštěm.

Květiny v Rožnově pod Radhoštěm rozvážíme už 15 let. Dáváme si záležet i na těch nejmenších detailech, abychom pokaždé udělali co největší radost. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Rožnov pod Radhoštěm a okolí

Každé ráno pro vás pečlivě vybíráme nové květiny. Můžete si proto být jisti, že kytici vždy doručíme zaručeně čerstvou. Bezplatně přiložíme také výživu, aby byla co nejdéle krásná. Chcete překvapit dvojnásobně? Objednejte balení sladkého Raffaella.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Rožnova pod Radhoštěm, také do Dolní Bečvy, Vigantic, Husitska-Solance, Vidče, Valašské Bystřice i do všech ostatních měst a vesnic v okolí.

Objednávku můžete zadat kdykoli se Vám to bude hodit. Klidně i v 6 hod. ráno ve vlaku. Za dodání květin v pracovní dny zapaltíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Dle své potřeby si vyberete i časové pásmo pro předání vašeho daru v rozpětí tří hodin od 8:00 do 20:00 hod.

Nevyhovuje Vám Rožnov pod Radhoštěm?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci