Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Rychnov nad Kněžnou

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Rychnově nad Kněžnou a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Vaše nejmilejší si zaslouží to nejkrásnější překvapení. Udělejte jí radost a zpříjemněte jí den nádhernou kyticí. My květiny ještě dnes doručíme po celém Rychnově nad Kněžnou.

Kytice v Rychnově nad Kněžnou rozvážíme už více než 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních v tomto krásném městě touží. S výběrem vám rádi poradíme. Je jen na vás, který pugét vám padne do oka. Na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Rychnov nad Kněžnou a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Ke kytici přiložíme také její výživu pro prodloužení její trvanlivosti.

Květiny rozvážíme po celém Rychnově nad Kněžnou a také do Jámy, Jedliny, Lipovky, Panské Hrabové, Litohradu, Ochozu, Lukavice i všech dalších vesnic v okolí.

Předání kytice do rukou obdarované může být kdykoli během dne v časových pásmech od 8:00 hod. do 20:00 hod. Časové pásmo je v rozpětí 3 hodin. Cena za tuto službu je 99 Kč v pracovní dny a ve státní svátek, sobotu a neděli 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Rychnov nad Kněžnou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci