Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Slaný

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Slaném a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Chcete svou nejmilejší potěšit krásnou kyticí? Zpříjemněte jí den a vyberte tu, kterou si zamiluje. My ji ještě dnes doručíme po celém Slaném.

Nádherné květiny rozvážíme ve Slaném už 15 let. Díky tomu víme, co se místním ženám líbí. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma připojíme také váš vzkaz na kartičce. Přidat můžete balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Slaný a okolí

Každé ráno pro vás květiny pečlivě vybíráme. Proto vám zaručíme, že kytici doručíme vždy stoprocentně čerstvou. K pugétu bezplatně přiložíme sáček s výživou pro řezané rostliny.

Naši řidiči zajistí rozvážku do všech koutů Slaného, Knovízi, Žižic, Tuřan, Podlešína, Sudeněvsi i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Službu našich kurýrů můžete využít kdykoli během týdne. K dispozici jsou od 8:00 do 20:00 hod. Cena za předání daru do rukou obdarované je v pracovní dny 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč. Nákup uskutečníte bez omezení 7 dní v týdnu 24 hod. denně.


Nevyhovuje Vám Slaný?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci