Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Tábor

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Táboře a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Překvapte své nejmilejší jen tak, krásnou kyticí. Garantujeme vám, že jim vykouzlí úsměv na tváři. Přidejte balení sladkého Raffaella a o úspěch bude postaráno. Ještě dnes vše doručíme po celém Táboře i okolí.

Proč koupit květiny v internetovém květinářství?

Protože je to opravdu rychlé. V e-shopu si vyberete tu pravou aranži ze 100 kytic u kterých můžete ještě vybírat až ze 4 velikostí. Ve formuláři zadáte nejnutnější údaje a zaplatíte kartou nebo převodem.

Čerstvé květiny vybíráme každý den na květinových trzích. Rádi vám proto poradíme s výběrem a zdarma k donášce přidáme vaše přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Tábor a okolí

Kytice v Táboře doručujeme už 15 let od 8:00 hod. do 20:00 hod. každý den. Za objednání služby kurýra v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč. V ceně je možnost si zvolit termín předání v rozpětí 3 hod.

Řidiči dojedou i do okolních měst a obcí. Kytici předají diskrétně a s taktem.


Nevyhovuje Vám Tábor?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci