Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Uherské Hradiště

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Uherském Hradišti a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Rozjasněte své nejmilejší den. Nádherné květiny doručíme po celém Uherském Hradišti a okolí ještě dnes. Krásná kytice jí vykouzlí úsměv na tváři, ať už ji objednáváte ke slavnostní příležitosti nebo jen tak pro radost.

Květiny v Uherském Hradišti rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních dívek, žen a dam touží. Rádi vám to prozradíme a poradíme s výběrem. Na vaše přání k objednávce zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Kromě kytice můžete objednat také sladké Raffaello.

Rozvoz květin Uherské Hradiště a okolí

Květiny pro vás každé ráno vybíráme u dodavatelů. Dáváme si záležet na těch nejmenších detailech, aby byl výsledný pugét jednoduše neodolatelný. Společně s kyticí doručíme i její výživu.

Naši kurýři rozvezou květiny po celém Uherském Hradišti i do Huštěnovic, Kostelan nad Moravou, Mistřic, Kněžpole, Popovic, Hradčovic, Starého Města, Kostelan nad Moravou, Tupes, Zlechova, Boršic, Buchlovic a dalších měst a obcí v okolí.

Předání do rukou obdarované může být kterýkoli den v týdnu v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod. Cena za dodání v pracovní dny je 99 Kč a v ostatní dny za 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Uherské Hradiště?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci