Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Ústí nad Labem

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Ústí nad Labem a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Je vaše vyvolená v Ústí nad Labem? Udělejte jí radost krásnou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme po celém Ústí nad Labem i okolí. Chcete svou milou překvapit v práci nebo po příchodu domů? Náš kurýr dojede kamkoliv.

Velký výběr květin s doručením

V našem internetovém květinářství najdete více než 100 připravených kytic s dovozem. Abychom vám zjednodušili výběr, roztřídili jsme kytice do skupin dle příležitostí: např.: Pro radost, Slavnostní, K narozeninám...

Po dokončení a zaplacení objednávky je to již jen na nás a našich řidičích, kteří květinu doručí dle vašich pokynů.

Nezapomeňte připojit milý vzkaz. Kartička je u nás zdarma!

Rychlý rozvoz květin Ústí nad Labem a okolí

  • Kytici doručíme po celém Ústí nad Labem a okolí již od 2 hod. od přijetí objednávky. Jsme rychlí, protože objednávku zpracujeme přímo v Ústí nad Labem.
  • S rozvozem květin máme více než 15 let zkušeností.
  • Objednání pugétu je jednoduché a intuitivní.
  • Férové ceny - u kytic je cena u každé velikosti a za doručení je paušální částka - v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a svátek 250 Kč.
  • Kurýři jsou k dispozici od 8:00 hod. do 20:00 hod.

K doručené kytici v Ústí nad Labem přidejte dárek

Pro zvýšení momentu překvapení objednejte společně s rozvážkou květin také luxusní bonboniéru Raffaello a nebo Bohemia sekt. Vše předáme do rukou obdarované. Dále je ještě možné objednat skleněnou vázu.

Zdarma přidáme i výživu pro rostliny, aby květiny zůstaly maximálně dlouho čerstvé.


Nevyhovuje Vám Ústí nad Labem?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci