Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Valašské Klobouky

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Valašských Kloboukách a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Rádi byste své přítelkyni, manželce, mamince nebo kamarádce z Valašských Klobouk darovali krásné květiny? Nechte to na nás – květiny rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme jich doručili více než 50 000. S tou další velmi rádi vyrazíme k vám. Stačí si jen ze široké nabídky aranží vybrat tu pravou.

Abyste volbu pugétu neměli tak těžkou, rozdělili jsme kytice do přehledných kategorií. Vybírat můžete nejen podle druhu květin nebo ceny, ale také podle příležitosti, k níž je květina určena.

Samozřejmostí jsou vždy čerstvé a kvalitní květiny doplněné o lístek s vaším přáním nebo vzkazem. A aby toho nebylo málo, v naší nabídce naleznete i Raffaello, kterým můžete doplnit každou objednávku.

Rozvoz květin Valašské Klobouky a okolí

Naši kurýři jsou ve Valašských Kloboukách i jejich okolí jako doma. Už během pár hodin od objednávky sem dokážou doručit kytici dle vašeho výběru.

Naše řidiče můžete také zahlédnout při předávání květinového daru v obcích Valaššské Příkazy, Lipina, Vlachovice, Smolina, Poteč, Študlov a v dalších vesnicích a městech v okolí.

Objednaný pugét může být předán kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. na pracovišti, nebo v bydlišti obdarované. Je jen na vás, jaké časové pásmo pro předání zvolíte. Cena za doručení květin je paušální. V pracovní dny stojí dovoz 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

 


Nevyhovuje Vám Valašské Klobouky?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci