Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Žďár nad Sázavou

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Žďáru nad Sázavou a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Udělejte radost svým nejbližším. Krásná kytice jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. My květiny ještě dnes doručíme po celém Žďáru nad Sázavou.

Proč u nás objednat kytici a nechat ji doručit ve Žďáru nad Sázavou?

  • Jsme rychlí a flexibilní. Naši řidiči předají váš květinový dar ještě dnes již do 2 hod.
  • Zaručujeme 100% čerstvost květin. Nakupujeme je pouze u prověřených dodavatelů. Zdarma přidáme výživu rostlin pro prodloužení životnosti.
  • Máme férové ceny. Za službu kurýra v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a při předání o víkendu a státním svátku 250 Kč.
  • Zdarma přidáme kartičku s přáním. Napište nám svůj vzkaz nebo přání a my ho bezplatně vložíme do kytice.
  • Přidejte doplňkový sortiment. Pro zvýšení efektu přiobjednejte krabičku Raffaella, láhev Bohemia sektu nebo skleněnou vázu.
  • Máme mnoha letou zkušenost. Kytice rozvážíme už 15 let. Na Heureka.cz najdete od zákazníků jejich pozitivní ohlasy.

Rozvoz květin Žďár nad Sázavou a okolí

Naši kurýři se za obdarovanou dostanou do všech koutů ve Žďáru nad Sázavou i do všech ostatních měst a vesnic v okolí. K přepravě využívají klimatizované vozy.

Objednávky na dnes (pracovní dny) přijímáme do 17:00 hod. a na víkend a svátek poslední pracovní den do 15:00 hod. Ve formuláři si zvolíte časové pásmo v rozsahu 3 hod. pro předání vašeho daru.


Nevyhovuje Vám Žďár nad Sázavou?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci