Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Zdice

V městském znaku najdeme dvě stříbrné lilie. Z dosavadních objednávek na doručení kytic ve Zdicích víme, že místní dívky a ženy však mají v oblibě nejrozmanitější druhy květin. Jakmile zjistíte, které zaručeně udělají radost té, kterou chcete obdarovat, obraťte se na nás. Je téměř jisté, že ji najdete v naší nabídce.

Kytice dělíme pro snazší výběr podle jednotlivých příležitostí, ceny a nebo nabízíme možnost sestavit si dokonalou kytici podle svého. Objednávku rozvážky květin ve Zdicích vyřídíte jednoduše online.

Rozvoz květin Zdice a okolí

Doručování květin se věnujeme již 15 let. Víme, že ze všeho nejvíc záleží na čerstvosti a proto vaše květiny vybereme ten samý den ráno u našich dodavatelů. O předání se postarají kurýři s bohatou praxí.

Řidiči zajistí dovoz pugétu do Zdic, Chodouně, Čermína, Svaté, Bavoryně, Stašova, Málkova, Tmaně, Lounína a do dalších měst a obchí v okolí.

Předání se může uskutečnit kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Sami si rozhodnete, která doba je nejvhodnější. Za tuto službu uhradíte 195 Kč při využití v pracovní dny a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Zdice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci