Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Holice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Holicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Díky letité praxi nám můžete věřit, že víme, co se ženám líbí. A nic jiného než květiny to není. V portfoliu máme na sto druhů kytic, ze kterých si jistě vyberete tu pravou. Pak už nám stačí jen sdělit své požadavky a večer se můžete těšit z pochvalných slov své nejmilejší.

Aby věděla, že jste květiny zaslal právě vy, přidáme k nim zdarma kartičku s vaším jménem a milým vzkazem. A jako sladká tečka na závěr jistě neurazí dobrůtka v podobě kokosového Raffaella.

Rozvoz květin Holice a okolí

Holice i jejich okolí jako například Borohrádek, Horní Jelení, Dašice, Vysoké Chvojno a Chvojenec známe lépe než své boty. Můžete si proto být jistí, že doručíme čerstvé květiny ze záhonů holandských pěstitelů během několika hodin. A to spolu s výživou, aby obdarované vydržely překrásné co nejdéle.

Doplňující informace k doručení květin Holice

  • Telefonická podpora denně 8:00 – 18:00 hod.
  • Zákaznická linka: +420 602 686 696
  • E-mail pro dotazy: kvetiny@kvetinyonline.cz
  • Na e-mailovou zprávu odpovídáme nejčastěji v řádu hodin, nejdéle do 1 dne.
  • Opakované doručení z důvodu nemožnosti předání kytice je zpoplatněno.
  • Ke kytici je možno přikoupit luxusní bonboniéru Raffaello, Bohemia sekt nebo vázu.
  • Námi poskytovaná služba rozvoz květin je dostupná po celém Česku.

Nevyhovuje Vám Holice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci