Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Hradec Králové

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Hradci Králové a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Malebné město, které leží na Labi, je plné romantických duší. Překvapte tu svou a udělejte jí radost nádhernou kyticí, kterou doručíme v Hradci Králové a okolí ještě dnes.

Objednání donášky květin on-line je rychlé

V e-shopu můžete vybírat z více než 100 připravených kytic v několika velikostech. Pugéty jsme pro přehlednost seřadili do různých kategorií dle příležitosti, ceny, nebo si kytici sami sestavte.

Přidejte ke svému květinovému daru zamilovaný vzkaz nebo přání. Zdarma ho společně s květinami doručíme vaší milé. A také si můžete přiobjednat krabičku sladkého Raffaella či láhev Bohemia sektu.

Naše on-line květinářství je otevřené 24/7 a dostupné z každého místa, kde je připojení k internetu. Platbu provedete kartou, takže ušetříte čas i peníze.

Dovoz květin v Hradci Králové a okolí je spolehlivý a diskrétní

Kytice po Hradci Králové a okolních městech rozvážíme už 15 let. Cena za využití kurýra je paušální. Při dodání v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a svátek 250 Kč.

Předání květinového daru může být uskutečněno v čase od 8:00 do 20:00 hod. Váš požadavek na termín dodání uvedete ve formuláři při vyplňování objednávky.

Další, co vás může zajímat ohledně rozvážky květin v Hradci Králové

  • Doručení je vždy anonymní. Informace o vás jsou důvěrné a nikomu je nesdělujeme.
  • Dovoz květin zajišťujeme i pro firmy.
  • Zaplatit můžete kartou, převodem nebo hotově na přepážce Moneta bank.
  • Jsme spolehliví. Přečtěte si, jak nás hodnotí naši zákazníci.
  • Po předání zašleme e-mail.

Nevyhovuje Vám Hradec Králové?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci