Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Nová Paka

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Nové Pace a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Každý den může být ještě krásnější s nádhernou kyticí. Objednejte jednu ženě, která je pro vás v životě důležitá, a udělejte jí radost. Květiny doručíme v Nové Pace ještě dnes až k jejím rukám, a to na kteroukoli adresu.

Květinové dary rozvážíme po Nové Pace již 15 let a moc dobře víme, které z nich mají u místních žen největší úspěch. Pokud si nejste jistí svým výběrem, rádi vám poradíme. Na přání můžeme s kyticí předat také vzkaz anebo Raffaello.

Rozvoz květin Nová Paka a okolí

Doručené květiny musí být především čerstvé a tím pádem nádherné. Proto je důkladně vybíráme každý den a na jejich kvalitu dbáme. Zdarma přidáme i výživu pro rostliny, aby pugét vydržel co nejdéle svěží.

Vybranou kytici dovezeme kamkoli v Nové Pace – a stejně tak i do Staré Paky, Vidochova, Radkyně, Přibyslavi, Pecky, Studénky, Vlkova, Pusté Proseče a do dalších okolních vesnic nebo měst.

Předání pugétu do rukou obdarované může být kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. v práci nebo doma. Je to jen na vás, jaké časové rozpětí zvolíte. Cena za dodání v pracovní dny je 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Nová Paka?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci