Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Vrchlabí

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Vrchlabí a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Ať už slaví vaši blízcí promoce, narozeniny nebo zásnuby, darovaná kytice je v každém případě potěší. Radost udělá i jen tak, v obyčejný den. Vámi vybranou květinu doručíme po celém Vrchlabí ještě dnes.

Denně čerstvé květiny

Květiny nakupujeme každý den od dodavatelů, kteří nám garantují rostliny ve 100% kvalitě. Můžeme proto zaručit, že květiny, které dodáme, jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s květinovým darem předáme také výživu pro květy, která prodlužuje životnost rostlin a je bezplatná.

Květiny ve Vrchlabí rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, co se místním ženám líbí. Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás.  Chcete kromě očí potěšit i chuťové pohárky? Přiobjednejte balení sladkého Raffaella. Na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rychlý rozvoz květin Vrchlabí a okolí

Naši kurýři doručí kytice do všech ulic ve Vrchlabí i v dalších městech a vesnicích v okolí. A kdy na adresu dorazí? To si určíte sami v objednávce. Ve formuláři si vyberete datum a časové pásmo v rozpětí 3 hodin, dle své potřeby. Řidiči jsou k dispozici od 8:00 do 20:00 hod.

Za dovoz květin do rukou obdarované v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny (SO, NE a svátek) 250 Kč. Ceny jsou paušální. Při kontaktu s obdarovanou jsou řidiči taktní a diskrétní. Zásadně nikdy nesdělují informace o objednavateli.


Nevyhovuje Vám Vrchlabí?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci