Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Opava

Žije vaše vyvolená v Opavě a vy nemůžete do květinářství? Udělejte jí radost pestrou květinou předanou kurýrem. Ještě dnes ji doručíme po celém městě i okolí.

Kvalita kytic je na prvním místě

Každý den vybíráme květiny na zahradnických trzích, a můžeme proto zaručit, že se k vám dostanou stoprocentně čerstvé. A protože nám na trvanlivosti pugétu opravdu záleží, přidáme zdarma výživu pro řezané rostliny.

Rozvoz květin v Opavě a okolí klidně ještě dnes

V Opavě rozvážíme kytice už 15 let. Jsme rychlí, řidič může zazvonit na dveře obdarované již do 2 hod. od objednání. Předání si zvolíte dle potřeby kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Záleží jen na vás, jaké časové pásmo v rozsahu 3 hodin v objednávce určíte. Za předání daru v pracovní dny zaplatíte 195 Kč.

On-line objednávka květin s dovozem

Vyberte z pestré nabídky našeho e-shopu z více než 100 kytic v různých velikostech a doručení nechte na nás. Rádi vám poradíme s výběrem a bezplatně přidáme také vaše přání nebo osobní vzkaz. Platbu provedete kartou nebo bankovním převodem.

Nevyhovuje Vám Opava?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci