Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Kravaře

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Kravařích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Neznáme ženu, která by odolala pugétu čerstvě natrhaných a voňavých květin. Zvlášť když květiny pochází z holandských záhonů, které jsou s láskou opečovávány. Jsme tu pro vás, když se chcete stát gentlemanem či jen tajným ctitelem a potěšit dámu svého srdce. Své touhy můžete uvést na kartičku, kterou zcela zdarma vložíme do kytice. Květiny z naší nabídky doručíme s vaším věnováním do města Kravaře a přilehlých vesnic.

Rozvoz květin v oblasti Kravaře zvládneme ještě dnes. A miluje vaše dáma sladké? Překvapte ji lahodnými kuličkami Raffaello, které jsou také součástí naší nabídky.

Doručení květin Kravaře a okolí

Mysleli jste si, že rozvážíme jen ve velkých městech? Opak je pravdou. Kravaře a jejich blízké okolí znají naši kurýři nazpaměť a zaručí se za včasné a usměvavé doručení květin.


Nevyhovuje Vám Kravaře?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci