Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Ostrava

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Ostravě a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Překvapte svou milou, maminku nebo kolegyni rozmanitou kyticí z růží, gereber, lilií či různých druhů rostlin. Květiny doručíme ještě dnes po celé Ostravě a okolí.

Květiny rozvážíme v Ostravě vždy čerstvé

Denně dovážíme květiny od našich dlouhodobých dodavatelů. Na výběr máme více než 100 aranží až ve 4 velikostech v populárních kategoriích „pro radost“, „pro zamilované“ nebo „slavnostní“. Pugét můžete zvolit také dle příležitosti nebo ceny.

O květiny pečujeme i při transportu. Řidiči jezdí v klimatizovaných autech, proto kurýři dozvezou kytice v moravskoslezské metropoli vždy zaručeně čerstvé.

Víte, že můžete k doručené kytici přidat přání nebo bonboniéru?

Společně s květinou doručíme také krabičku Raffaella, skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu. Je to jen na vás. Zdarma přidáme vaše originální přání nebo vzkaz, který přiložíme k vašemu daru.

Rychlý dovoz květin v Ostravě a okolí každý den

Vámi zvolená kytice může udělat radost obdarované ještě dnes. Řidiči dojedou za příjemkyní daru kamkoli po Ostravě a do dalších měst a obcí v okolí do 120 minut od zadání zakázky a jejího zaplacení.

Objednávky na ten samý den přijímáme do 17:00 hod. Kurýři jsou schopní předat květinový dar kdykoli v čase od 8:00 do 20:00 hod. 7 dní v týdnu. Cena této služby při využití v pracovní dny je paušální ve výši 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

Proč zvolit dodání kytice od nás?

  • Doručení v Ostravě realizujeme již do 2 hodin od objednání.
  • Každý den dovážíme čerstvé květiny.
  • Telefonická podpora je denně dostupná na tel. číslo 602 686 696 v čase 8:00-18:00 hod.
  • Jsme opravdu spolehliví - více jak 700 recenzí na Heureka.cz.
  • Při předání daru jsme diskrétní.

Nevyhovuje Vám Ostrava?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci