Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Karviná

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Karviné a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Ať už vaše milá žije v Karviné, nebo tam vyrazila do lázní, radost jí můžete udělat v každém případě. Překvapte ji rozmanitou kyticí. Květiny ještě dnes doručíme po celé Karviné i okolí.

Do města u polských hranic rozvážíme kytice už 15 let. Každý den vybíráme květiny na zahradních trzích. Jedině tak zaručíme, že je do rukou obdarované předáme stoprocentně čerstvé. K pugétu lze objednat luxusní bonboniéru Raffaello, skleněnou vázu nebo Bohemia sekt.

Rozvoz květin Karviná a okolí

Vybírat můžete z více než 300 kytic pro všechny příležitosti. Rádi vám s výběrem poradíme a zdarma přidáme také váš vzkaz nebo přání. Vše ostatní spojené s doručením květin zařídíme my.

Pugéty rozvážíme po celé Karviné, a také do Petrovic u Karviné, Prstné, Dolních Markovic, Doubravy, Stonavy, Horní Suché, Dětmarovic i do dalších obcí v okolí.

Naši řidiči přijedou za obdarovanou do kanceláře, restaurace nebo domů v čase od 8:00 do 20:00 hod. dle vaší potřeby. Cena za tuto službu je 99 Kč v pracovní dny a v ostatní dny (sobota, neděle, svátek) je cena 250 Kč.

Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na tel. čísle 602 686 696 v čase 9-18 hod.


Nevyhovuje Vám Karviná?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci