Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Havířov

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Havířově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Sháníte dokonalou kytici na narozeniny, svátek, Valentýna nebo třeba svatbu? Vyberte si z široké nabídky našeho online obchodu. Květiny doručíme v Havířově přímo obdarované už do několika hodin. Zdarma přiložíme váš vzkaz nebo přání.

Kupte online květiny s rozvážkou v Havířově

Každý den si můžete vybrat z mnoha druhů čerstvých květin. Pestrá paleta růží, lilií, gerber a dalších květin vás překvapí. Uvážeme vám pestrou kytici, kterou doručíme na vámi zadanou adresu. Stačí si zvolit pugét a zadat objednávku.

Online nákupy kytic s dovozem v Havířově si zamilujete. Pro zvýšení momentu překvapení objednejte společně s pugétem skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu.

Květiny nakupujeme denně od prověřených dodavatelů. Tím dosahujeme maximální čerstvosti rostlin. Pro prodloužení jejich trvanlivosti přidáme zdarma i výživu.

Spolehlivý rozvoz květin v Havířově již do 2 hod.

  • Jsme opravdu rychlí. Doručení květin v Havířově a okolí běžně zvládáme již do 2 hod. od přijetí objednávky a platby.
  • Kurýři jsou k dispozici od 8:00 hod. do 20:00 hod. včetně sobot, nedělí a svátků.
  • Máme více než 15 let zkušeností. Za tu dobu naši řidiči projeli všechny ulice a uličky a dodání je pro ně hračka.
  • Předání na pracovišti nebo na soukromé adrese je vždy diskrétní.
  • Objednávky na doručení ještě dnes přijímáme v pracovní dny do 16:30 hod. V případě požadavku na dodání o víkendu je nutné objednat posledení pracovní den před dnem volna do 15:00 hod.
  • Ceny za donášku jsou paušální. Dodání v pracovní dny stojí 99 Kč a v ostatní dny (SO, NE, státní svátek) 250 Kč.

Překvapte doručenou květinou v Havířově

Ať jste na cestách, v práci nebo dovolené, překvapte vám blízkou osobu v Havířově kyticí dodanou kurýrem. Věřte, že jsme profesionálové a své práci rozumíme. A kdyby vás zajímalo, jak probíhá zpracování objednávky až po předání, podívejte se na krátké video, které jsme připravili.


Nevyhovuje Vám Havířov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci