Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Havířov

Sháníte dokonalou kytici na narozeniny, svátek, Valentýna nebo třeba svatbu? Vyberte si z široké nabídky našeho online obchodu. Květiny doručíme v Havířově přímo obdarované už do několika hodin. Zdarma přiložíme váš vzkaz nebo přání.

Nákupy květin online včetně rozvážky si zamilujete. Pro zvýšení momentu překvapení objednejte společně s pugétem skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Havířov

Každý den si můžete vybrat z mnoha druhů čerstvých květin. Pestrá paleta růží, lilií, gerber a dalších květin vás překvapí. Uvážeme vám dokonalou kytici, kterou doručíme na vámi zadanou adresu. Stačí si zvolit pugét a zadat objednávku.

Naši řidiči již znají i ty nejmenší uličky v Havířově, Horní Suché, Těrlicku, Albrechtic a dalších městech a obcích v okolí.

Rozvážku květin zajišťujeme v pondělí až neděli 8:00-20:00 hod. Pro přesnější stanovení doby předání si v objednávce sami nastavíte časové pásmo v rozsahu 3 hodin. Dopravu zajišťují naši řidiči. Za předání daru v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Havířov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci