Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Třinec

Vyberte si kytici a my ji doručíme po Třinci a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Překvapte svou milou a nechte jí do Třince ještě dnes doručit krásnou kytici. Garantujeme vám, že jí vykouzlí úsměv na tváři. Pokud přidáte ještě balení sladkého Raffaella, radost bude dvojnásobná.

Kytice v Třinci rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen i dívek touží. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete rovnou i stylovou skleněnou vázu.

Rozvoz květin Třinec a okolí

Květiny pro vás každý den vybíráme na květinových trzích. Proto je vaší milé doručíme stoprocentně čerstvé. K objednávce také přidáme květinovou výživu pro jejich delší trvanlivost.

Naši kurýři dovezou vámi vybraný pugét do všech koutů v Třinci i do měst a vesnic v okolí jako například Bystřice, Vendryně, Smilovice, Řeka, Oldřichovice, Nebory, Hrádek, Nýdek, Guty, Konská a další.

Za dodání květin účtujeme paušální cenu 99 Kč v pracovní dny a 250 Kč v sobotu, neděli a svátek. Čas předání si určíte sami kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Vybírat můžete z časových pásem po 3 hodinách.


Nevyhovuje Vám Třinec?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci