Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Otrokovice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Otrokovicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Stačí krásná kytice a den je hned o něco lepší. Potěšte své nejmilejší a udělejte jim radost pestrou aranží. Ještě dnes květiny doručíme v Otrokovicích a okolí do několika hodin.

Nechte dovézt kytici do rukou obdarované

V našem internetovém květinářství naleznete 100 připravených kytic až ve 4 velikostech. Stačí si vybrat ten pravý pugét, objednat a zaplatit platební kartou nebo převodem. My květinu uvážeme a kurýr s ní dojede na vámi zadanou adresu v požadovaném čase. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Květiny pro vás vybíráme každý den přímo u dodavatelů a zahradníků. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí bezplatně doručíme také výživu pro rostliny. Prodloužíte tím jejich čerstvost.

Rozvoz květin Otrokovice a okolí ještě dnes

Květiny v Otrokovicích doručujeme už 15 let. Za předání květinového daru kurýrem do rukou obdarované stojí ve všední den 99 Kč a v ostatní dny včetně státních svátků 250 Kč. Při objednání si zvolíte časové pásmo příjezdu řidiče na adresu v rozsahu 3 hod. od 8:00 do 20:00 hod. Ceny jsou paušální a platné po celé ČR.

Objednávku na dnešní den zadáte do 17:00 hod. a na sobotu, neděli a svátek poslední pracovní den do 15:00 hod. V Otrokovicích nejčastěji dodáváme kytice z růží a gerber.


Nevyhovuje Vám Otrokovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci