Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Praha

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Praze a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Pražské dívky a ženy milují překvapení. Znáte snad lepší dárek, který v nich vyvolá větší úžas, než-li předaná kytice kurýrem? My ne. Už 15 let doručujeme květiny po Praze a okolí.

Květiny objednáte a zaplatíte online

V e-shopu najdete cca 100 připravených kytic až ve 4 variantách. Vyberte si pugét a zaplaťte kartou, převodem nebo na naší provozovně. Zbytek je na nás. Vaši objednávku rozvezeme do všech koutů Prahy i jejího okolí.

Pro zvýšení dojmu z dárku můžete přiobjednat láhev Bohemia sektu, sladkou bonboniéru Raffaello a nebo designovanou skleněnou vázu. Rádi vám poradíme s výběrem.

Expresní rozvoz květin Praha a okolí

K dopravě kytic využíváme kurýrní službu. Díky tomu jsme schopni předat květinový dar již do 2 hod. od objednání. Řidiči jezdí s klimatizovanými vozy. Při kontaktu se zákazníkem jsou diskrétní.

Pro vaše lepší plánování času dodání si v objednávce vybíráte z časových intervalů v rozsahu 3 hod. Za doručení květin v pracovní dny v Praze a okolí zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek pouze 250 Kč. Cena je paušální.

Mohlo by Vás ještě zajímat

  • Květiny nakupujeme každý den přímo u pěstitelů a dodavatelů. Proto můžeme zaručit, že je vždy doručíme stoprocentně čerstvé.
  • Bezplatně k pugétu přidáme výživu rostlin pro prodloužení čerstvosti.
  • V souladu s GDPR a obchodními podmínkami nesdělujeme informace o objednavateli.
  • Do kytice zdarma vložíme kartičku s vaším vzkazem.
  • Dodali jsme již více než 70.000 květin.

Nevyhovuje Vám Praha?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci